Ditt konto
    Svart sneaker med en texturerad läder- och syntetöverdel. Har en kraftig sula med djupa spår och en märkesetikett på sidan.
    Svarta sneakers med en kombination av texturerade och släta material, tjocka sulor med framträdande spår och ett tydligt snörsystem.
    Svarta lädersneakers med en kraftig sula, med rund häldesign och präglad branding på baksidan. Texturerade detaljer förbättrar greppet.
    Svarta träningsskor med en blandning av slät och texturerad läder, rundad form, snörningsdesign och en framträdande logotyp på innersulan.
    Svart gummistövelsula med ett strukturerat mönster och djupa fåror och kanter för bättre grepp. Märkt med "Rohaut" nära mitten.
    Svarta sneakers med en blandning av slät och texturerad läder, framträdande logotyp, tjock sula med en taggig struktur och svarta snören.

    BOCCACCIO II UNISEX - Snörskor - black

    4 065,00 krInkl. moms

    Nuvarande vald färg black

    Leverans

    • Snabbleverans

      gratis

    Gratis frakt och retur

    30 dagars öppet köp

    Yttermaterial:
     
    PU
    Foder:
     
    Skinnimitation/textil
    Innersula:
     
    Skinnimitation
    Sula:
     
    Plast
    Fodertjocklek:
     
    Tunt foder
    Tyg:
     
    Skinnimitation

    :
     
    Rund
    Klack/sula:
     
    Blockklack, främre platå
    Förslutning:
     
    Snörning
    Mönster:
     
    Enfärgat
    Artikelnummer:
     
    RBO15M000-Q11

    Klackhöjd:
     
    5 cm i storlek 36
    Klackhöjd:
     
    Låg
    Platåhöjd:
     
    3 cm i storlek 36

    Rombaut