Ditt konto
    Svarta sneakers i slät tyg med mockadetaljer. Har en låg design, rund tå och vit sula med strukturerad greppmönster.
    Svart läderskjorta över en svart tröja, vita byxor och svarta sneakers. Håller en stor svart väska med vit accent. Släta texturer.
    Svarta sneakers i mocka med släta paneler och texturerade detaljer. De har en vit sula och svarta snören, designade för komfort.
    Svart läderjacka över en svart tröja, vita vida byxor och svarta skor. Beige bälte med silverspänne som håller en svart axelväska.
    Svarta mockaskor med en strukturerad ovandel, vit gummisole, plana snörningar och vadderad ankeldel. Minimalistisk design med svarta accenter.
    SVARTA SNEAKERS MED TEXTURERAD YTA, MED EN SLÄT HÄL OCH LOGOTYPDETALJ. DESIGNEN INNEHÅLLER EN SUBTIL KONTRAST MED VITA ACCENTER.
    Svarta sneakers med en kombination av mocka och texturerat material, flata snörning, präglad logotyp på tungan och en klassisk atletisk silhuett.
    Svart sneaker sula med texturerat gummi för grepp, med varumärke präglat på sidan och en slät, solid form.
    Svart sneaker med en texturerad övre del i päls, svarta snören och vit gummisula. Har en diskret logotyp på tungan och rundad tådesign.

    QUINN W - Sneakers - black

    5 405,00 krInkl. moms

    Nuvarande vald färg black

    Leverans

    • Snabbleverans

      gratis

    Gratis frakt och retur

    30 dagars öppet köp

    Sälj tillbaka

    Yttermaterial:
     
    Skinn och textil
    Foder:
     
    Kombination av skinn och textilfoder
    Innersula:
     
    Textil
    Sula:
     
    Plast
    Fodertjocklek:
     
    Tunt foder
    Skötselråd:
     
    Impregnera skorna innan du använder dem

    :
     
    Rund
    Klack/sula:
     
    Platt
    Förslutning:
     
    Snörning
    Mönster:
     
    Enfärgat
    Detaljer:
     
    Nitdekor
    Artikelnummer:
     
    23B11A05X-Q11

    Klackhöjd:
     
    Utan klack

    Bally