Ditt konto
    Silverring med en slät, rund platt topp, prydd med en liten diamantaccent och snodd repdetalj runt kanten.
    Silverring med en svart sten, bärs på en hand som vilar på en axel. Bakgrunden är ljusgrå; personen har på sig en vit ribbad tröja.
    Silverring med en päronformad svart sten, omgiven av en tunn pärlrand. Buren på en hand mot en texturerad vit tygbakgrund.
    Smycke i sterlingsilver med en slät, polerad yta, med en texturerad kant och en stor, ovalt formad vit mitt. Graverade detaljer synliga.
    Rosa rektangulär smyckesask med mjuk textur, med en guldbadge på locket och rundade kanter. Staplad design med en slät finish.
    Silverring med en oval, polerad topp som har en liten diamantaccent och en vriden repdesign längs kanten. Slät ring.

    CHEVALIÈRE OVALE - Ringar

    13 595,00 krInkl. moms

    Nuvarande vald färg white gold-coloured

    Leverans

    • Snabbleverans

      gratis

    Gratis frakt och retur

    30 dagars öppet köp

    Material:
     
    Vitt guld
    Finish:
     
    polerad
    Stentyp:
     
    Diamant

    Mönster:
     
    Enfärgat
    Artikelnummer:
     
    YV854L00P-D11

    Bredd:
     
    1.5 cm i storlek 59
    Diameter:
     
    1.9 cm i storlek 59

    Yvonne Leon